Dětské šátky na krk, šálky, nákrčníky pro miminka Věcičky pro malé lidičky, s.r.o.

Do této kategorie jsme pro vás připravili nejrůznější dětské šátky na krk pro miminka, menší děti i předškoláky. Šátky a nákrčníky pro miminka i větší děti skvěle ochrání krčky vašich nejmenších před ofouknutím. Hodí se do kočárku na ven, na výlet i na sportování a vybírat je můžete v provedení mnoha veselých barviček a vzorů. Naše šátky jsou vyrobené pouze z nezávadných a kvalitních materiálů. Díky tomu šátky nekoušou na krčku a jejich nošení je pohodlné. 


1 položka

kojenecký bryndáček z biobavlny 7-1-1704

DostupnostSkladem

Velikosti uni

kojenecký bryndáček z biobavlny 7-1-1704

  • 99 Kč Cena s DPH


Šátky pro miminka i větší děti vás překvapí svou variabilitou. 

Přemýšlíte, jak v teplejších dnech ochránit krk vašeho miminka nebo většího dítka před vlezlým větrem? Dětské šátky na krk pro miminka, menší děti i předškoláky jsou skvělou alternativou teplých šál. Materiály použité při výrobě šátků pro děti jsou pružné, nezávadné, dobře se oblékají a přetahují přes hlavičku. Své využití naleznou nejen na krk, ale také na hlavu jako čepička nebo jako čelenka. Ochrání vaše dítko před ofouknutím krčku i čela.  Mnohé vzory, které vám nabízíme v této kategorii, můžete kombinovat s jarní čepičkou a vytvořit tak slušivý komplet pro dívky i chlapce. 

Naše Věcičky pro malé lidičky si našly již mnoho spokojených malých uživatelů. Díky našim zkušenostem a postupům při výrobě vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a bezpečné dětské oblečení a doplňky. Veškeré materiály, ze kterých oblečení pro děti vyrábíme, mají hygienické atesty, jsou příjemné na nošení a nekoušou ani pod citlivým krčkem miminek. Všechno oblečení z našich Věciček od ponožek a punčošek přes trička až po overálky je šité kvalitně a s ohledem na dětské potřeby. Oblečení totiž zkoušíme na našich dětech a poté pozorujeme, které změny je potřeba provést tak, aby střih i materiály byly optimální. Naše produkty vyrábíme pečlivě od návrhů přes PROCES KONTROLY KVALITY až po šití oblečků. 

Novinky na e-mail

© 2017, Věcičky pro malé lidičky s.r.o.

Vyrobila eBRÁNA s.r.o.

Přeskočit na začátek stránky