Přihlášení
Přes Facebook

Nejjednodušší způsob přihlášení. A nemusíte si pamatovat ani heslo.

Přes email
E-mail
Heslo

Ještě nemáte Registraci? Přicházíte o spoustu výhod.

Registrovat se.
0
Kategorie produktu
Máte dotaz? 773 939 727 (Po-Pá 8-16 hod.)
CZK
Zvolte měnu
CZK
EUR
Nakupte za 1 500 Kč a budete mít dopravu zdarma
Počet:
0 ks
Cena:
0 Kč
V nákupním košíku Nic nemáte.

Mrkněte na aktuální kolekci nebo se nechte inspirovat nejnovějšími outfity.

Obchodní podmínky

DODAVATEL

Věcičky pro malé lidičky, s.r.o.
Semtínská 56
53353 Pardubice
IČ 288 02 888
DIČ CZ 288 02 88

zápis v obchodním rejstříku: Krajský soud v Hradci Králové, oddíl C, vložka 28222

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Veškeré podané objednávky považujeme za závazné!

Podáním objednávky potvrzujete souhlas s těmito obchodními podmínkami (nákupním, dodacím, platebním a reklamačním řádem).

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 12000 Praha 2, IČ 00020869, www.coi.cz

ZÁVAZNOST OBJEDNÁVEK

Každá objednávka je závazná pro kupujícího i prodávajícího.

V případě, že si kupující nevyzvedne zásilku zaslanou na dobírku bez řádného odstoupení od smlouvy, bude požadována náhrada nákladů na marné odeslání zásilky.

Objednávka je závazná i pro prodávajícího, odstoupit od objednávky nebo její části může v následujících případech: vyprodání zboží (o této skutečnosti je zpravidla kupující informován), předchozí neuhrazené závazky kupujícího (v tomto případě může prodávající od smlouvy odstoupit i bez informování kupujícího).

ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ

Objednávka podaná prostřednictvím e-shopu: nejběžnější způsob objednání, nakupujete jako v běžném obchodě. Takto podaná objednávka bude potvrzena automatickým e-mailem zaslaným na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Z tohoto důvodu Vás prosíme o zadávání platné a používané e-mailové adresy.

Pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje nákup v e-shopu, můžete zboží objednat prostřednictvím e-mailu na adrese objednavky@vecicky.cz. V případě objednání elektronickou poštou jsou potřeba následující údaje: katalogové číslo objednávaného zboží (naleznete v detailu výrobku), požadovaná barva a velikost a Vaše kontaktní údaje.

Prostřednictvím telefonického kontaktu Vám rádi poradíme, avšak telefonické objednávky kvůli průkaznosti nepřijímáme.

ZPŮSOB DOPRAVY

DOPRAVA DO ČR

 • Doprava na prodejnu Little Things Atrium Palác Pardubice. Zboží zde připravíme po úhradě objednávky bankovním převodem. Tento způsob dopravy je zdarma.
 • Osobní odběr v outletové prodejně Little Things Palackého 1931, Pardubice. Objednávku lze uhradit předem na účet nebo v hotovosti na místě odběru. Tento způsob dopravy je zdarma.
 • Česká pošta - balík Do ruky - zásilka je doručována druhý pracovní den po podání na Vámi uvedenou doručovací adresu. Pokud Vás Česká pošta nezastihne, uloží zásilku na poště na dobu 7 dnů (na žádost adresáta až na 15 dnů). Cena za tento způsob přepravy je 119kč při objednávce nižší než 1500kč, při vyšší hodnotě objednávky není poplatek účtován.
 • Česká pošta - balík Na poštu - Česká pošta zásilku uloží na Vámi zvolené poště druhý pracovní den po podání, kde si ji můžete po dobu 7 dní (na Vaši žádost až 15 dní) vyzvednout. Pro tento způsob dopravy je nutno uvést přesné PSČ a název pošty, na které si záilku přejete uložit. Cena za tento způsob přepravy je 119kč při objednávce nižší než 1500kč, při vyšší hodnotě objednávky není poplatek účtován.
 • Přepravce PPL - přepravní společnost PPL doručuje zboží druhý den od podání zásilky od nás, o plánovaném termínu doručení zásilky Vás společnost informuje prostřednictvím e-mailu/ SMS. Cena za tento způsob přepravy je 99kč při objednávce nižší než 1500kč, při vyšší hodnotě objednávky není poplatek účtován.
 • Doporučená zásilka České pošty - objednávky v hodnotě nižší než 500kč a splňující hmotnostní a rozměrové limity České pošty lze zaslat jako doporučenou zásilku a to na Vaše vyžádání v poznámce k objednávce. U tohoto způsobu dopravy je podmínkou platba předem na účet. Cena za zaslání jako doporučená zásilka je 49kč.
 • Doprava na pobočku Zásilkovna - prosíme do poznámky vepsat konkrétní pobočku odběru. Doručení závisí na aktuálním provozu služby Zásilkovna, zpravidla do 3 pracovních dnů od podání zásilky. Cena za tento způsob dopravy je 59kč.
 • Speciální ustanovení - objednávky, jež z bezpečnostních důvodů nelze expedovat v jedné zásilce (nadměrná hmotnost, rozměry), je prodávající oprávněn rozdělit do více zásilek. V případě, že průměrná hodnota zásilky je nižší než 1500kč, je účtováno přepravné podle počtu zásilek.

DOPRAVA DO ZAHRANIČÍ

 • Slovenská pošta - doručení prostřednictvím Slovenské pošty na Slovensko, zpravidla během pěti pracovních dní, k předání Slovenské poště využíváme zprostředkovatele. Cena za doručení je 6,4EUR.

ZPŮSOB PLATBY

 • dobírka - platíte v hotovosti při převzetí zásilky od přepravce.
 • předem na účet - v potvrzení objednávky obdržíte potřebné platební údaje. Prosíme o úhradu do 3 dnů, případně o zprávu, pokud by platba měla být provedena později.
 • v hotovosti - platíte v hotovosti při převzetí objednávky na prodejně (lze pouze v outletové prodejně Little Things, Palackého 1931, Pardubice).


TERMÍN DODÁNÍ

Termín dodání závisí na aktuální skladové dostupnosti vybraného zboží a vybraném způsobu platby a dopravy - podrobné informace zjistíte v detailu výrobku po rozkliknutí odkazu "dostupnost zboží".

VRÁCENÍ A VÝMĚNA ZBOŽÍ

Jako při každém nákupu na dálku, i u nás máte nárok na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zásilky (rozhoduje datum udané poštou jako datum převzetí), pokud Vám zboží nebude z nějakého důvodu vyhovovat.

Lhůta 14 dnů pro odstoupení od kupní smlouvy je dodržena, obdržíme-li v této lhůtě formulář pro výměnu/vrácení zboží (stáhnout si jej můžete zde: formular_vymena-vraceni nebo si jej vyžádejte na objednavky@vecicky.cz). Přijetí tohoto formuláře Vám potvrdíme e-mailem.

Zboží, které máte v úmyslu vrátit, je nutné doručit na adresu Věcičky pro malé lidičky, s.r.o., Palackého 1931/202, 53002 Pardubice do 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy. K doručení zboží lze také využít možnost zanechat zboží na některé z našich prodejen (Palác Pardubice, Zlaté Jablko Zlín, Hany Hradec Králové), je však nutné počítat s 5 denní lhůtou na předání zboží z prodejny na výše uvedenou adresu.

Vrácení platby proběhne ve lhůtě 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy, ne však dříve než po doručení zboží. Spotřebitel volí způsob vrácení platby na příslušném formuláři, není-li způsob zvolen, vrací prodávající kupní cenu stejným způsobem jako ji obdržel.

Podnikatel nenese náklady spotřebitele spojené s vrácením zboží.

Pokud si přejete zboží vyměnit za jinou barvu nebo velikost, není nutné řešit toto institutem odstoupení od smlouvy a novou objednávkou, postačí zaslat zboží zpět s vyplněným formulářem pro výměnu/vrácení zboží (stáhnout si jej můžete zde: formular_vymena-vraceni nebo si jej vyžádejte na objednavky@vecicky.cz). Vzhledem k možnosti změny stavu na skladě doporučujeme předchozí e-mailovou domluvu a bezodkladné zaslání.

Výměna za jiné zboží je možná za následujících podmínek:

Výměna za zboží ve stejné hodnotě je provedena bezplatně.
Výměna za zboží ve vyšší hodnotě je taktéž bezplatná, pokud je případný doplatek proveden bezhotovostně na náš účet. Přejete-li si doplatek hradit dobírkou, pak k doplatku přiúčtujeme poštovné v příslušné výši (PPL nebo ČP).
Požadujete-li výměnu za zboží v nižší hodnotě, doúčtujeme poštovné, zpravidla ve výši 49kč za doporučenou zásilku ČP a případný přeplatek (ponížený o toto poštovné) vrátíme na Váš účet.

REKLAMACE

Fyzické poškození zásilky přepravou reklamujte při převzetí u pošty anebo odmítněte zásilku od pošty přijmout.
Před reklamací vady výrobku nás informujte na objednavky@vecicky.cz, bude Vám zaslán reklamační list, jehož vyplněním urychlíte vyřízení reklamace.
Reklamační řízení je zahájeno převzetím vadné věci od přepravce.
Reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30ti dnů.

ZÁRUKA

Dodavatel poskytuje na výrobky prodané touto internetovou prodejnou v souladu s ustanoveními občanského zákoníku záruku v délce 24 měsíců.

Záruční doba začíná při převzetí zboží od přepravce.
Záruka se vztahuje pouze na vady způsobené vadou materiálu či chybou výroby.
Záruka se nevztahuje na opotřebení výrobků vznikající při užívání věci.
Nárok na záruku zaniká mechanickým poškozením výrobku (např. působením tepla, roztržením, vytržením či jakýmkoliv jiným působením vnější síly).
Záruka se neposkytuje na změny barev výrobku v důsledku působení slunečního záření, ozónu, či látek s bělícími účinky.
Záruka také zaniká v případě, že výrobek byl poškozen při živelné události.
Nárok na záruku také zaniká je-li výrobek poškozen nesprávným či nešetrným užíváním, zanedbanou či nesprávnou údržbou.
Záruka zaniká je-li výrobek užíván k jinému účelu než ke kterému byl vyroben.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Osobní údaje zpracováváme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů = GDPR).

Svou informační povinnost vůči kupujícímu (subjektu údajů) ve smyslu čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES související se zpracováním osobních údajů zákazníka na základě právních titulů plnění smlouvy, právní povinnosti a oprávněného zájmu, plní prodávající (správce osobních údajů) prostřednictvím zvláštního dokumentu.

AUTORSKÁ PRÁVA

Veškeré fotografie zveřejněné na těchto stránkách jsou pod ochranou autorského práva a jejich použití je možné jen se souhlasem autora fotografie.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Registrovaným zákazníkům jsou poskytovány slevy na nákup na e-shopu www.vecicky.cz a v prodejnách Little Things za následujících podmínek:

> sleva 5% při nákupu za více než 5000kč v uplynulém kalendářním roce (vyhodnocení do 10. ledna následujícího roku), platná po následující kalendářní rok nebo při jednorázovém nákupu za více než 2000kč, platná od následujícího nákupu do konce kalendářního roku
> sleva 10% při nákupu za více než 10.000kč v uplynulém kalendářním roce (vyhodnocení do 10. ledna následujícího roku), platná po následující kalendářní rok
> sleva 15% při nákupu za více než 20.000kč v uplynulém kalendářním roce (vyhodnocení do 10. ledna následujícího roku), platná po následující kalendářní rok
> slevy lze uplatnit a nákupy se sčítají z prodejen Little Things Palác Pardubice, Little Things Olympia Olomouc, Little Things Zlaté Jablko Zlín, Little Things Hany Hradec Králové a z e-shopu www.vecicky.cz
> slevy nelze uplatnit na nákupy dárkových poukazů, dárkových balení a jiných služeb (poštovné, opravy, apod.)
> sleva je poskytnuta na základě sdělení registrovaného jména před placením na prodejně nebo po přihlášení pod registračními údaji na e-shopu
> při nákupu přes e-shop, kdy jsou osoba a kontaktní údaje zcela odlišné od registračních, může být sleva přiznána, avšak tento nákup není načten pod registraci a nezapočítává se do hodnoty nákupů pro vyhodnocení slev
> na poskytnutí slevy není právní nárok a její neposkytnutí/poskytnutí v jiné výši nelze dodatečně reklamovat
> poskytovatel slevy si vyhrazuje právo zákazníkovi slevu odejmout v případě nevyzvednutí zásilek z e-shopu, podezření ze zneužívání slevy jinou osobou než registrovanou a v jiných případech chování zákazníka odporujícího dobrým mravům
> podmínky pro poskytování slev jsou platné od 1. 1. 2017 a poprvé se uplatní na nákupy za kalendářní rok 2016, poskytovatel slevy si vyhrazuje právo je kdykoli změnit či poskytování slev ukončit

Proč mají maminky tak rády věcičky little things?

Zboží vždy vyrábíme z kvalitních, odolných a příjemných materiálů.
100% zboží máme skladem.
Navrženo a vyrobeno v České republice.
Funkční softshellové a outdoorové oblečení pro děti.

buďte první, kdo ví o nových kolekcích, akcích a slevách

Zadejte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.